Adet Kanıyla Yapılan Aşk Büyüsü

Adet Kanıyla Yapılan Aşk Büyüsü

İnsan hayatında aslında geçmişte daha fazla yer alan büyüler, son zamanlarda daha çok aşk büyüleri ile araştırmalar yapılmaktadır. Büyüler her ne kadar İslam dini açısından yasaklı ve günah içeren işlemler içerse de maalesef ki yapımı devam etmektedir. Aşk büyüleri içerisinde yer alan adet kanı büyüsü de özellikle araştırılan büyüler arasında yer almaktadır. Bunun içinde sizlere adet kanı büyüsü nasıl yapılır, nasıl bozulur, etkileri nelerdir gibi pek çok merak edilen soruların yanıtlarınız vereceğiz.

Adet Kanı Büyüsü Etkileri

Adet kanı büyüsü etkileri aslında oldukça yoğun olup, kara büyüler kategorisinde yer almaktadır. Bu büyüyü sadece kadınlar erkekleri kendilerine aşık etmek, bağlamak ve istediği her şeyi yaptırabilmek adına kullanmaktadır. Bu büyünün kara büyüler kategorisinde yer almasında ki neden ise büyü sadece bekar erkeklere değil evli erkeklerde uygulanabilir. Bunun içinde adet kanı büyüsü yuva yıkan büyüler arasında da yer almaktadır.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır konusu özellikle merak edilmekte olup, bu büyüye ait aslında kulaktan dolma bazı bilgiler bulunmaktadır. Bir inanca göre adet kanı büyüsü kadının aşık etmek istediği erkeğe adet kanını içirmesi, yemeğine, içeceğine karıştırması ile yapılmaktadır. Fakat bu tamamen yanlış bir bilgi olup, kesinlikle adet kanı büyüsü bu şekilde yapılmamaktadır. Evde adet kanı büyüsü yapmak isteyen kişiler kesinlikle tek başına işe girmemelidir.

Adet kanı büyüsü yapmak için bazı aşamalar bulunmaktadır. Bu aşamalardan ilki bekleme aşması olup, adet olduğunuz ilk gün büyüye başlanmamalıdır. Fakat büyü yapacağınız için mümkün oldukça adetin ilk günü konuşmamalı, dışarı çıkmamalısınız. İkinci aşaması ise adet kanı büyüsü yapmak için aslında ilk aşama olarak ikinci günü beklemeli ve ikinci günde beyaz bir bez parçasına kandan sürmelisiniz. Daha sonra bu bezi bir gece boyunca dini simgelerin ve terimlerin bulunmadığı bir oda içerisinde bekletmelisiniz. Bu aşamada tabi ki sizlere medyumlar tarafından verilen tılsımlı sözleri söylemelisiniz.

Üçüncü aşamada ise aşık olmasını istediğiniz kişiye ait bir eşya temin edilmeli ve bu eşya kanlı beze bağlanmalıdır. Bağlama esnasında kırmızı ip kullanılmalıdır. Eşya ise bardak, kalem, diş fırçası gibi ürünler olabilir. Bu aşama da bir gece aynı oda içerisinde beklemelidir. Yine tılsımlı sözcükler okunmalıdır. Son olarak ise adet kanı büyüsü defin aşmasına geçilmelidir. Bu aşamada bağlı olan simgeler tenha ve gizli bir yere gömülmelidir. Gömülme aşamasında da kesinlikle tılsımlı sözcüklere yer verilmelidir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Adet kanı büyüsü bozulma, durumu ise kesinlikle mümkün olup, bu büyüye maruz kalan kişi büyü etkisi altında olduğunu bilmeyecektir. Fakat etki altında olduğunu ancak büyü bozulduktan sonra fark edecektir. Kişinin yakınları tarafından büyü fark edilebilir olup, bunun içinde bozulma aşmasına geçilebilir. Fakat adet kanı büyüsü aşmalardan oluştuğu için aşamalar ile bozulmaktadır. Bu süreç içerisin de büyü bozan duaları okuyarak etkisinden kurtulmanız da mümkündür.